Vitajte na stránkach Excelmix

Firma EXCEL MIX vznikla v roku 2005 na základe našich dvadsaťročných zahraničných skúseností s vývojom a výrobou stavebnej chémie. Vďaka tomu dnes ponúkame vysoko kvalitné výrobky pre stavebníctvo rozdelené podľa použitia a to:

Lepidlá pre obklady, dlažby a obkladové prvky. Samonivelačné a vyrovnávajúce hmoty. Škárovacie malty. Lepiace a stierkové hmoty pre zatepľovanie. Malty na murovanie a reprofiláciu. Špeciálnu stavebnú chémiu ako hydroizolačné nátery, penetračné nátery a príslušenstvo.
Od začiatku sme nechceli byť len doplnkovou značkou na trhu, našim cieľom je prichádzať s produktmi, ktoré uľahčia prácu tým, ktorí s nimi pracujú, tým, ktorí nechcú riešiť reklamácie vzniknuté nekvalitnou receptúrou, nejednoznačným použitím či komplikovaným návodom. Preto ponúkame vysoko pokročilú technológiu aplikácií s ucelenou radou odskúšaných výrobkov. Kladieme dôraz na odborné poradenstvo a kvalitný servis. Sú to predovšetkým naši skúsení a vzdelaní odborníci, ktorí sú pripravení Vám kedykoľvek pomôcť a poradiť. U nás neprejdete tortúrou mnohých telefonátov, prepojovaní a nekonečných monológov typu “ak chcete AB, stlačte XY”. Naším heslom je:

„JEDEN ZDROJ – JEDNA SPRÁVNA ODPOVEĎ“